Produkte > SIEMENS > 5SG7631-0KK16
5SG7631-0KK16
5SG7631-0KK16 SIEMENS
Hersteller: SIEMENS
Category: Disconnectors
Description: Poles: 3; for DIN rail mounting; 16A; 400VAC; fuse: D01
Type of fuse accessories: fuse disconnector
Mounting: for DIN rail mounting
Fuse size: D01
Number of poles: 3
Current rating: 16A
Rated voltage: 400V AC
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 5SG7631-0KK16 SIEMENS
Category: Disconnectors, Description: Poles: 3; for DIN rail mounting; 16A; 400VAC; fuse: D01, Type of fuse accessories: fuse disconnector, Mounting: for DIN rail mounting, Fuse size: D01, Number of poles: 3, Current rating: 16A, Rated voltage: 400V AC.