Produkte > SKYWORKS > AAT3221IGV-3.3-T SOT23-5 D
AAT3221IGV-3.3-T SOT23-5                                                D
AAT3221IGV-3.3-T SOT23-5 D SKYWORKS
info-st76333dbv%20aat.pdf
Hersteller: SKYWORKS
Код виробника: AAT3221IGV-3.3-T1RoHS Positive Voltage Regulator, VLDO, 3.3V, 0.15A, 2%, 0.18V dropout, -40?85°C Integrated Circuits
Anzahl je Verpackung: 100 Stücke
verfügbar 85 Stücke:
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details AAT3221IGV-3.3-T SOT23-5 D SKYWORKS
Код виробника: AAT3221IGV-3.3-T1RoHS Positive Voltage Regulator, VLDO, 3.3V, 0.15A, 2%, 0.18V dropout, -40?85°C Integrated Circuits, Anzahl je Verpackung: 100 Stücke.