Produkte > MURATA > DE1E3RA332MJ4BQ01F
DE1E3RA332MJ4BQ01F
DE1E3RA332MJ4BQ01F MURATA
Hersteller: MURATA
Category: Ceramic capacitors
Description: Capacitor: ceramic; X1,Y1; 3300pF; 500VAC; ±20%; THT; 10mm; Ø: 13mm
Type of capacitor: ceramic
Capacitance: 3.3nF
Operating voltage: 500V AC
Tolerance: ±20%
Mounting: THT
Terminal pitch: 10mm
Operating temperature: -40...125°C
Leads: radial
Height: 6mm
Body dimensions: Ø13x6mm
Diameter: 13mm
Manufacturer series: DE1
Kind of capacitor: X1; Y1
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details DE1E3RA332MJ4BQ01F MURATA
Category: Ceramic capacitors, Description: Capacitor: ceramic; X1,Y1; 3300pF; 500VAC; ±20%; THT; 10mm; Ø: 13mm, Type of capacitor: ceramic, Capacitance: 3.3nF, Operating voltage: 500V AC, Tolerance: ±20%, Mounting: THT, Terminal pitch: 10mm, Operating temperature: -40...125°C, Leads: radial, Height: 6mm, Body dimensions: Ø13x6mm, Diameter: 13mm, Manufacturer series: DE1, Kind of capacitor: X1; Y1.