Produkte > MURATA > DE2E3SA332MJ2BT01F
DE2E3SA332MJ2BT01F
DE2E3SA332MJ2BT01F MURATA
Hersteller: MURATA
Category: Ceramic capacitors
Description: Capacitor: ceramic; X1,Y2; 3300pF; 250VAC; ±20%; THT; 5mm; Ø: 9mm
Type of capacitor: ceramic
Capacitance: 3.3nF
Operating voltage: 250V AC
Tolerance: ±20%
Mounting: THT
Terminal pitch: 5mm
Operating temperature: -40...125°C
Leads: radial
Height: 4mm
Body dimensions: Ø9x4mm
Diameter: 9mm
Manufacturer series: DE2
Kind of capacitor: X1; Y2
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details DE2E3SA332MJ2BT01F MURATA
Category: Ceramic capacitors, Description: Capacitor: ceramic; X1,Y2; 3300pF; 250VAC; ±20%; THT; 5mm; Ø: 9mm, Type of capacitor: ceramic, Capacitance: 3.3nF, Operating voltage: 250V AC, Tolerance: ±20%, Mounting: THT, Terminal pitch: 5mm, Operating temperature: -40...125°C, Leads: radial, Height: 4mm, Body dimensions: Ø9x4mm, Diameter: 9mm, Manufacturer series: DE2, Kind of capacitor: X1; Y2.