Produkte > MORNSUN - EOL > Enclosed Switching Power Supply LM35-20B12, 36W 12V 3A
Enclosed Switching Power Supply LM35-20B12, 36W 12V 3A
Enclosed Switching Power Supply LM35-20B12, 36W 12V 3A MORNSUN - EOL
DC_LM35-20b12_0001.pdf
Hersteller: MORNSUN - EOL
Код виробника: LM35-20B12 RoHS Dimensions: 99x82x30mm, weight: 0.17 kg Replacement for MEAN WELL LRS-35-12 Power supply, UPS.
Anzahl je Verpackung: 4 Stücke
verfügbar 4 Stücke:
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details Enclosed Switching Power Supply LM35-20B12, 36W 12V 3A MORNSUN - EOL
Код виробника: LM35-20B12 RoHS Dimensions: 99x82x30mm, weight: 0.17 kg Replacement for MEAN WELL LRS-35-12 Power supply, UPS., Anzahl je Verpackung: 4 Stücke.