Produkte > ELED > EV27-050-M5
EV27-050-M5
EV27-050-M5 ELED
EV27-M5-drawing.pdf
Hersteller: ELED
Category: Other Car Fuses
Description: Fuse: fuse; 50A; 450VDC; ceramic,automotive; Ø10.3mm; M5 screw
Leads: solder lugs M5
Mounting: M5 screw
Fuse size: Ø10.3mm
Current rating: 50A
Rated voltage: 450V DC
Kind of fuse: automotive; ceramic
Type of fuse: fuse
auf Bestellung 9 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 7
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details EV27-050-M5 ELED
Category: Other Car Fuses, Description: Fuse: fuse; 50A; 450VDC; ceramic,automotive; Ø10.3mm; M5 screw, Leads: solder lugs M5, Mounting: M5 screw, Fuse size: Ø10.3mm, Current rating: 50A, Rated voltage: 450V DC, Kind of fuse: automotive; ceramic, Type of fuse: fuse.