F6L250S19W-311 Advanced Thermal Solutions
ATS-HP-F6L250S19W-311.pdf
Hersteller: Advanced Thermal Solutions
Category: Heatsinks
Description: Heatsink: heat pipe; flat; natural; L: 250mm; copper; raw; 18.7W
Type of heatsink: heat pipe
Heatsink shape: flat
Operating temperature: 30...120°C
Length: 0.25m
Effective lenght: 187.5mm
Cooling power: 18.7W
Material: copper
Material finishing: raw
Colour: natural
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details F6L250S19W-311 Advanced Thermal Solutions
Category: Heatsinks, Description: Heatsink: heat pipe; flat; natural; L: 250mm; copper; raw; 18.7W, Type of heatsink: heat pipe, Heatsink shape: flat, Operating temperature: 30...120°C, Length: 0.25m, Effective lenght: 187.5mm, Cooling power: 18.7W, Material: copper, Material finishing: raw, Colour: natural.