F8L250S25W-394 Advanced Thermal Solutions
ATS-HP-F8L250S25W-394.pdf
Hersteller: Advanced Thermal Solutions
Category: Heatsinks
Description: Heatsink: heat pipe; flat; natural; L: 250mm; copper; raw; 24.7W
Length: 0.25m
Effective lenght: 187.5mm
Material: copper
Cooling power: 24.7W
Operating temperature: 30...120°C
Type of heatsink: heat pipe
Heatsink shape: flat
Colour: natural
Material finishing: raw
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details F8L250S25W-394 Advanced Thermal Solutions
Category: Heatsinks, Description: Heatsink: heat pipe; flat; natural; L: 250mm; copper; raw; 24.7W, Length: 0.25m, Effective lenght: 187.5mm, Material: copper, Cooling power: 24.7W, Operating temperature: 30...120°C, Type of heatsink: heat pipe, Heatsink shape: flat, Colour: natural, Material finishing: raw.