F8L400S15W-397 Advanced Thermal Solutions
ATS-HP-F8L400S15W-397.pdf
Hersteller: Advanced Thermal Solutions
Category: Heatsinks
Description: Heatsink: heat pipe; flat; natural; L: 400mm; copper; raw; 15.4W
Length: 0.4m
Effective lenght: 300mm
Material: copper
Cooling power: 15.4W
Operating temperature: 30...120°C
Produktbewertung abgeben
Technische Details F8L400S15W-397 Advanced Thermal Solutions
Category: Heatsinks, Description: Heatsink: heat pipe; flat; natural; L: 400mm; copper; raw; 15.4W, Length: 0.4m, Effective lenght: 300mm, Material: copper, Cooling power: 15.4W, Operating temperature: 30...120°C, Type of heatsink: heat pipe, Heatsink shape: flat, Colour: natural, Material finishing: raw.