F8L75S83W-409 Advanced Thermal Solutions
ATS-HP-F8L75S83W-409.pdf
Hersteller: Advanced Thermal Solutions
Category: Heatsinks
Description: Heatsink: heat pipe; flat; natural; L: 75mm; copper; raw; 83.2W
Colour: natural
Length: 75mm
Material: copper
Material finishing: raw
Cooling power: 83.2W
Operating temperature: 30...120°C
Effective lenght: 56.2mm
Produktbewertung abgeben
Technische Details F8L75S83W-409 Advanced Thermal Solutions
Category: Heatsinks, Description: Heatsink: heat pipe; flat; natural; L: 75mm; copper; raw; 83.2W, Type of heatsink: heat pipe, Heatsink shape: flat, Colour: natural, Length: 75mm, Material: copper, Material finishing: raw, Cooling power: 83.2W, Operating temperature: 30...120°C, Effective lenght: 56.2mm.