Produkte > POS > FTPC150V12-S-DA6
FTPC150V12-S-DA6
FTPC150V12-S-DA6 POS
FTPC150V-S-DA6-spec.pdf
Hersteller: POS
Category: LED Power Supplies
Description: Power supply: switching; LED; 150W; 12VDC; 1.1÷11A; 198÷264VAC
Kind of power supply: LED
Power: 150W
Output voltage: 12V DC
Output current: 1.1...11A
Supply voltage: 198...264V AC
IP rating: IP20
Body dimensions: 336.6x30x18.2mm
Operating temperature: -20...45°C
Electrical connection: terminal block
Number of outputs: 1
Efficiency: 92%
Operating modes: constant voltage
Additional functions: active PFC; DALI
auf Bestellung 3 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details FTPC150V12-S-DA6 POS
Category: LED Power Supplies, Description: Power supply: switching; LED; 150W; 12VDC; 1.1÷11A; 198÷264VAC, Type of power supply: switching, Application: LED, Kind of power supply: LED, Power: 150W, Output voltage: 12V DC, Output current: 1.1...11A, Supply voltage: 198...264V AC, IP rating: IP20, Body dimensions: 336.6x30x18.2mm, Operating temperature: -20...45°C, Electrical connection: terminal block, Number of outputs: 1, Efficiency: 92%, Operating modes: constant voltage, Additional functions: active PFC; DALI.