Produkte > MURATA > GA343QR7GD182KW01K
GA343QR7GD182KW01K
GA343QR7GD182KW01K MURATA
Hersteller: MURATA
Category: MLCC SMD capacitors
Description: Capacitor: ceramic; MLCC; 1.8nF; 250V; X7R; ±10%; SMD; 1812; 330mm
Manufacturer series: GA3
Operating temperature: -55...125°C
Dielectric: X7R
Capacitance: 1.8nF
Roll diameter max.: 330mm
Tolerance: ±10%
Operating voltage: 250V
Case - inch: 1812
Case - mm: 4532
Produktbewertung abgeben
Technische Details GA343QR7GD182KW01K MURATA
Category: MLCC SMD capacitors, Description: Capacitor: ceramic; MLCC; 1.8nF; 250V; X7R; ±10%; SMD; 1812; 330mm, Manufacturer series: GA3, Operating temperature: -55...125°C, Kind of capacitor: MLCC, Mounting: SMD, Dielectric: X7R, Capacitance: 1.8nF, Roll diameter max.: 330mm, Tolerance: ±10%, Operating voltage: 250V, Case - inch: 1812, Case - mm: 4532, Type of capacitor: ceramic.