Produkte > MURATA > GC331AD72W103KX01J
GC331AD72W103KX01J
GC331AD72W103KX01J MURATA
Hersteller: MURATA
Category: MLCC SMD capacitors
Description: Capacitor: ceramic; MLCC; 10nF; 450V; X7T; ±10%; SMD; 1206; 330mm
Mounting: SMD
Dielectric: X7T
Type of capacitor: ceramic
Manufacturer series: GC3
Kind of capacitor: MLCC
Operating temperature: -55...125°C
Capacitance: 10nF
Tolerance: ±10%
Roll diameter max.: 330mm
Operating voltage: 450V
Case - inch: 1206
Case - mm: 3216
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details GC331AD72W103KX01J MURATA
Category: MLCC SMD capacitors, Description: Capacitor: ceramic; MLCC; 10nF; 450V; X7T; ±10%; SMD; 1206; 330mm, Mounting: SMD, Dielectric: X7T, Type of capacitor: ceramic, Manufacturer series: GC3, Kind of capacitor: MLCC, Operating temperature: -55...125°C, Capacitance: 10nF, Tolerance: ±10%, Roll diameter max.: 330mm, Operating voltage: 450V, Case - inch: 1206, Case - mm: 3216.