Produkte > MURATA > GCG1550C1H620JA01W
GCG1550C1H620JA01W
GCG1550C1H620JA01W MURATA
Hersteller: MURATA
Category: MLCC SMD capacitors
Description: Capacitor: ceramic; MLCC; 62pF; 50V; CHA; ±5%; SMD; 0402; 180mm
Type of capacitor: ceramic
Kind of capacitor: MLCC
Capacitance: 62pF
Operating voltage: 50V
Dielectric: CHA
Tolerance: ±5%
Mounting: SMD
Case - inch: 0402
Case - mm: 1005
Manufacturer series: GCG
Roll diameter max.: 180mm
Operating temperature: -55...150°C
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details GCG1550C1H620JA01W MURATA
Category: MLCC SMD capacitors, Description: Capacitor: ceramic; MLCC; 62pF; 50V; CHA; ±5%; SMD; 0402; 180mm, Type of capacitor: ceramic, Kind of capacitor: MLCC, Capacitance: 62pF, Operating voltage: 50V, Dielectric: CHA, Tolerance: ±5%, Mounting: SMD, Case - inch: 0402, Case - mm: 1005, Manufacturer series: GCG, Roll diameter max.: 180mm, Operating temperature: -55...150°C.