Produkte > MURATA > GCM0335C1ER16WA16W
GCM0335C1ER16WA16W
GCM0335C1ER16WA16W MURATA
Hersteller: MURATA
Category: MLCC SMD capacitors
Description: Capacitor: ceramic; MLCC; 0.16pF; 25V; C0G (NP0); ±0.05pF; SMD; 0201
Mounting: SMD
Operating temperature: -55...125°C
Operating voltage: 25V
Manufacturer series: GCM
Kind of capacitor: MLCC
Capacitance tolerance: ±0.05pF
Capacitance: 0.16pF
Roll diameter max.: 180mm
Produktbewertung abgeben
Technische Details GCM0335C1ER16WA16W MURATA
Category: MLCC SMD capacitors, Description: Capacitor: ceramic; MLCC; 0.16pF; 25V; C0G (NP0); ±0.05pF; SMD; 0201, Mounting: SMD, Operating temperature: -55...125°C, Operating voltage: 25V, Manufacturer series: GCM, Kind of capacitor: MLCC, Capacitance tolerance: ±0.05pF, Capacitance: 0.16pF, Roll diameter max.: 180mm, Case - inch: 0201, Case - mm: 0603, Dielectric: C0G (NP0), Type of capacitor: ceramic.