Produkte > MURATA > GCM155L81H681KA37W
GCM155L81H681KA37W
GCM155L81H681KA37W MURATA
Hersteller: MURATA
Category: MLCC SMD capacitors
Description: Capacitor: ceramic; MLCC; 680pF; 50V; X8L; ±10%; SMD; 0402; 180mm
Type of capacitor: ceramic
Capacitance: 0.68nF
Operating voltage: 50V
Dielectric: X8L
Tolerance: ±10%
Case - mm: 1005
Operating temperature: -55...150°C
Manufacturer series: GCM
Kind of capacitor: MLCC
Roll diameter max.: 180mm
Produktbewertung abgeben
Technische Details GCM155L81H681KA37W MURATA
Category: MLCC SMD capacitors, Description: Capacitor: ceramic; MLCC; 680pF; 50V; X8L; ±10%; SMD; 0402; 180mm, Type of capacitor: ceramic, Capacitance: 0.68nF, Operating voltage: 50V, Dielectric: X8L, Tolerance: ±10%, Mounting: SMD, Case - inch: 0402, Case - mm: 1005, Operating temperature: -55...150°C, Manufacturer series: GCM, Kind of capacitor: MLCC, Roll diameter max.: 180mm.