Produkte > MURATA > GJM1555C1H390GB01W
GJM1555C1H390GB01W MURATA
Hersteller: MURATA
Category: MLCC SMD capacitors
Description: Capacitor: ceramic; MLCC; 39pF; 50V; C0G (NP0); ±2%; 0402; 180mm
Type of capacitor: ceramic
Capacitance: 39pF
Operating voltage: 50V
Dielectric: C0G (NP0)
Tolerance: ±2%
Case - inch: 0402
Case - mm: 1005
Operating temperature: -55...125°C
Kind of capacitor: MLCC
Manufacturer series: GJM
Roll diameter max.: 180mm
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details GJM1555C1H390GB01W MURATA
Category: MLCC SMD capacitors, Description: Capacitor: ceramic; MLCC; 39pF; 50V; C0G (NP0); ±2%; 0402; 180mm, Type of capacitor: ceramic, Capacitance: 39pF, Operating voltage: 50V, Dielectric: C0G (NP0), Tolerance: ±2%, Case - inch: 0402, Case - mm: 1005, Operating temperature: -55...125°C, Kind of capacitor: MLCC, Manufacturer series: GJM, Roll diameter max.: 180mm.