Produkte > MURATA > GRT0335C1ER16BA02J
GRT0335C1ER16BA02J
GRT0335C1ER16BA02J MURATA
Hersteller: MURATA
Category: MLCC SMD capacitors
Description: Capacitor: ceramic; MLCC; 0.16pF; 25V; C0G (NP0); ±0.1pF; SMD; 0201
Mounting: SMD
Operating temperature: -55...125°C
Operating voltage: 25V
Manufacturer series: GRT
Kind of capacitor: MLCC
Capacitance tolerance: ±0.1pF
Capacitance: 0.16pF
Roll diameter max.: 330mm
Produktbewertung abgeben
Technische Details GRT0335C1ER16BA02J MURATA
Category: MLCC SMD capacitors, Description: Capacitor: ceramic; MLCC; 0.16pF; 25V; C0G (NP0); ±0.1pF; SMD; 0201, Mounting: SMD, Operating temperature: -55...125°C, Operating voltage: 25V, Manufacturer series: GRT, Kind of capacitor: MLCC, Capacitance tolerance: ±0.1pF, Capacitance: 0.16pF, Roll diameter max.: 330mm, Case - inch: 0201, Case - mm: 0603, Dielectric: C0G (NP0), Type of capacitor: ceramic.