Produkte > MURATA > GRT32ER61C226KE13K
GRT32ER61C226KE13K
GRT32ER61C226KE13K MURATA
Hersteller: MURATA
Category: MLCC SMD capacitors
Description: Capacitor: ceramic; MLCC; 22uF; 16V; X5R; ±10%; SMD; 1210; 330mm
Case - inch: 1210
Case - mm: 3225
Type of capacitor: ceramic
Mounting: SMD
Manufacturer series: GRT
Kind of capacitor: MLCC
Dielectric: X5R
Operating temperature: -55...85°C
Capacitance: 22µF
Roll diameter max.: 330mm
Operating voltage: 16V
Tolerance: ±10%
Produktbewertung abgeben
Technische Details GRT32ER61C226KE13K MURATA
Category: MLCC SMD capacitors, Description: Capacitor: ceramic; MLCC; 22uF; 16V; X5R; ±10%; SMD; 1210; 330mm, Case - inch: 1210, Case - mm: 3225, Type of capacitor: ceramic, Mounting: SMD, Manufacturer series: GRT, Kind of capacitor: MLCC, Dielectric: X5R, Operating temperature: -55...85°C, Capacitance: 22µF, Roll diameter max.: 330mm, Operating voltage: 16V, Tolerance: ±10%.