Produkte > HONEYWELL > ICL155R007-01 Термистор
ICL155R007-01 Термистор Honeywell
Hersteller: Honeywell
ICL 5 OHM 20% 7A 15MM Група товару: Термістори Од. вим: шт
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ICL155R007-01 Термистор Honeywell