Produkte > KLUŚ > K-VBT27-0720-24
K-VBT27-0720-24 KLUŚ
Hersteller: KLUŚ
Category: Light sources - LED ribbon
Description: LED tape; white warm; LED/m: 72; 6.5mm; IP20; 7.2W/m; CRImin: 90
Type of optoelectronic module: LED tape
LED colour: white warm
LED per meter amount: 72
Width: 6.5mm
IP rating: IP20
Maximum power per meter: 7.2W/m
Min. colour rendering index: 90
Operating voltage: 24V DC
Light source efficiency: 147lm/W
Colour temperature: 2700K
Mounting: SMD
LEDs' features: without cover
Luminosity: 1060lm/m
Cutting length: 55.3mm
Conform to the norm: UL
Producer guarantee (months): 60
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details K-VBT27-0720-24 KLUŚ
Category: Light sources - LED ribbon, Description: LED tape; white warm; LED/m: 72; 6.5mm; IP20; 7.2W/m; CRImin: 90, Type of optoelectronic module: LED tape, LED colour: white warm, LED per meter amount: 72, Width: 6.5mm, IP rating: IP20, Maximum power per meter: 7.2W/m, Min. colour rendering index: 90, Operating voltage: 24V DC, Light source efficiency: 147lm/W, Colour temperature: 2700K, Mounting: SMD, LEDs' features: without cover, Luminosity: 1060lm/m, Cutting length: 55.3mm, Conform to the norm: UL, Producer guarantee (months): 60.