Produkte > LUMEL > LCTB-5030500150A55
LCTB-5030500150A55
LCTB-5030500150A55 LUMEL
Category: Current Transformers
Description: Transformer: current; LCTB; I AC: 150A; 5VA; Body dim: 70x50x51mm
Kind of core: solid
Operating temperature: -10...55°C
AC current measuring range: 150A
Conductor rail size: 30mmx10mm
Hole diameter: 26mm
Body dimensions: 70x50x51mm
Accuracy class: 0.5
Power: 5VA
Secondary winding current 1: 5A
auf Bestellung 3 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LCTB-5030500150A55 LUMEL
Category: Current Transformers, Description: Transformer: current; LCTB; I AC: 150A; 5VA; Body dim: 70x50x51mm, Type of Transformer: current, Manufacturer series: LCTB, Kind of core: solid, Operating temperature: -10...55°C, AC current measuring range: 150A, Conductor rail size: 30mmx10mm, Hole diameter: 26mm, Body dimensions: 70x50x51mm, Accuracy class: 0.5, Power: 5VA, Secondary winding current 1: 5A.