Produkte > LUMEL > LCTB-6230500100A55
LCTB-6230500100A55
LCTB-6230500100A55 LUMEL
Category: Current Transformers
Description: Transformer: current; LCTB; I AC: 100A; 2.5VA; Body dim: 78x62x51mm
Type of Transformer: current
Manufacturer series: LCTB
Accuracy class: 0.5
Conductor rail size: 30mmx10mm
Kind of core: solid
Operating temperature: -10...55°C
Hole diameter: 28mm
Body dimensions: 78x62x51mm
Power: 2.5VA
Secondary winding current 1: 5A
AC current measuring range: 100A
auf Bestellung 6 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LCTB-6230500100A55 LUMEL
Category: Current Transformers, Description: Transformer: current; LCTB; I AC: 100A; 2.5VA; Body dim: 78x62x51mm, Type of Transformer: current, Manufacturer series: LCTB, Accuracy class: 0.5, Conductor rail size: 30mmx10mm, Kind of core: solid, Operating temperature: -10...55°C, Hole diameter: 28mm, Body dimensions: 78x62x51mm, Power: 2.5VA, Secondary winding current 1: 5A, AC current measuring range: 100A.