Produkte > MURATA > LQG15HS22NG02J
LQG15HS22NG02J
LQG15HS22NG02J MURATA
Hersteller: MURATA
Category: Inductors
Description: Inductor: air coil; SMD; 0402; 22nH; 350mA; R: 0.42Ω; ±2%; LQG; 330mm
Type of inductor: air coil
Mounting: SMD
Case - inch: 0402
Case - mm: 1005
Inductance: 22nH
Operating current: 0.35A
Resistance: 0.42Ω
Tolerance: ±2%
Resonant frequency: 1.9GHz
Q factor: 8
Operating temperature: -55...125°C
Roll diameter max.: 330mm
Manufacturer series: LQG
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LQG15HS22NG02J MURATA
Category: Inductors, Description: Inductor: air coil; SMD; 0402; 22nH; 350mA; R: 0.42Ω; ±2%; LQG; 330mm, Type of inductor: air coil, Mounting: SMD, Case - inch: 0402, Case - mm: 1005, Inductance: 22nH, Operating current: 0.35A, Resistance: 0.42Ω, Tolerance: ±2%, Resonant frequency: 1.9GHz, Q factor: 8, Operating temperature: -55...125°C, Roll diameter max.: 330mm, Manufacturer series: LQG.