Produkte > MURATA > LQH43MN101K03K
LQH43MN101K03K
LQH43MN101K03K MURATA
Hersteller: MURATA
Category: Inductors
Description: Inductor: wire; SMD; 1812; 100uH; 160mA; R: 2.5Ω; ±10%; LQH; 330mm
Type of inductor: wire
Mounting: SMD
Case - inch: 1812
Case - mm: 4532
Inductance: 0.1mH
Operating current: 0.16A
Resistance: 2.5Ω
Tolerance: ±10%
Manufacturer series: LQH
Resonant frequency: 6.8MHz
Roll diameter max.: 330mm
Operating temperature: -40...125°C
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LQH43MN101K03K MURATA
Category: Inductors, Description: Inductor: wire; SMD; 1812; 100uH; 160mA; R: 2.5Ω; ±10%; LQH; 330mm, Type of inductor: wire, Mounting: SMD, Case - inch: 1812, Case - mm: 4532, Inductance: 0.1mH, Operating current: 0.16A, Resistance: 2.5Ω, Tolerance: ±10%, Manufacturer series: LQH, Resonant frequency: 6.8MHz, Roll diameter max.: 330mm, Operating temperature: -40...125°C.