Produkte > MURATA > LQH5BPN1R5NT0K
LQH5BPN1R5NT0K
LQH5BPN1R5NT0K MURATA
Hersteller: MURATA
Category: Inductors
Description: Inductor: wire; SMD; 2020; 1.5uH; 3000mA; R: 0.024Ω; ±30%; LQH; 330mm
Type of inductor: wire
Mounting: SMD
Case - inch: 2020
Case - mm: 5050
Inductance: 1.5µH
Operating current: 3A
Resistance: 24mΩ
Tolerance: ±30%
Manufacturer series: LQH
Resonant frequency: 70MHz
Roll diameter max.: 330mm
Operating temperature: -40...105°C
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LQH5BPN1R5NT0K MURATA
Category: Inductors, Description: Inductor: wire; SMD; 2020; 1.5uH; 3000mA; R: 0.024Ω; ±30%; LQH; 330mm, Type of inductor: wire, Mounting: SMD, Case - inch: 2020, Case - mm: 5050, Inductance: 1.5µH, Operating current: 3A, Resistance: 24mΩ, Tolerance: ±30%, Manufacturer series: LQH, Resonant frequency: 70MHz, Roll diameter max.: 330mm, Operating temperature: -40...105°C.