Produkte > MURATA > LQH5BPN220M38K
LQH5BPN220M38K
LQH5BPN220M38K MURATA
Hersteller: MURATA
Category: Inductors
Description: Inductor: wire; SMD; 2020; 22uH; 1500mA; R: 0.11Ω; ±20%; LQH; 330mm
Case - mm: 5050
Resistance: 0.11Ω
Tolerance: ±20%
Operating temperature: -40...105°C
Type of inductor: wire
Inductance: 22µH
Operating current: 1.5A
Roll diameter max.: 330mm
Resonant frequency: 8MHz
Produktbewertung abgeben
Technische Details LQH5BPN220M38K MURATA
Category: Inductors, Description: Inductor: wire; SMD; 2020; 22uH; 1500mA; R: 0.11Ω; ±20%; LQH; 330mm, Mounting: SMD, Case - inch: 2020, Case - mm: 5050, Resistance: 0.11Ω, Tolerance: ±20%, Operating temperature: -40...105°C, Type of inductor: wire, Inductance: 22µH, Operating current: 1.5A, Roll diameter max.: 330mm, Resonant frequency: 8MHz, Manufacturer series: LQH.