Produkte > MURATA > LQP02HQ56NJ02L
LQP02HQ56NJ02L
LQP02HQ56NJ02L MURATA
Hersteller: MURATA
Category: Inductors
Description: Inductor: film; SMD; 01005; 56nH; 100mA; R: 4.2Ω; ±5%; LQP; 180mm
Type of inductor: film
Mounting: SMD
Case - inch: 01005
Case - mm: 0402
Inductance: 56nH
Operating current: 0.1A
Resistance: 4.2Ω
Tolerance: ±5%
Resonant frequency: 1.9GHz
Roll diameter max.: 180mm
Manufacturer series: LQP
Operating temperature: -55...125°C
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LQP02HQ56NJ02L MURATA
Category: Inductors, Description: Inductor: film; SMD; 01005; 56nH; 100mA; R: 4.2Ω; ±5%; LQP; 180mm, Type of inductor: film, Mounting: SMD, Case - inch: 01005, Case - mm: 0402, Inductance: 56nH, Operating current: 0.1A, Resistance: 4.2Ω, Tolerance: ±5%, Resonant frequency: 1.9GHz, Roll diameter max.: 180mm, Manufacturer series: LQP, Operating temperature: -55...125°C.