Produkte > MURATA > LQP02TN11NJ02L
LQP02TN11NJ02L
LQP02TN11NJ02L MURATA
Hersteller: MURATA
Category: Inductors
Description: Inductor: film; SMD; 01005; 11nH; 140mA; R: 2.8Ω; ±5%; LQP; 180mm
Manufacturer series: LQP
Mounting: SMD
Operating temperature: -55...125°C
Inductance: 11nH
Resistance: 2.8Ω
Operating current: 0.14A
Roll diameter max.: 180mm
Tolerance: ±5%
Case - inch: 01005
Resonant frequency: 3.5GHz
Case - mm: 0402
Type of inductor: film
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LQP02TN11NJ02L MURATA
Category: Inductors, Description: Inductor: film; SMD; 01005; 11nH; 140mA; R: 2.8Ω; ±5%; LQP; 180mm, Manufacturer series: LQP, Mounting: SMD, Operating temperature: -55...125°C, Inductance: 11nH, Resistance: 2.8Ω, Operating current: 0.14A, Roll diameter max.: 180mm, Tolerance: ±5%, Case - inch: 01005, Resonant frequency: 3.5GHz, Case - mm: 0402, Type of inductor: film.