Produkte > MURATA > LQP02TN33NJ02L
LQP02TN33NJ02L
LQP02TN33NJ02L MURATA
Hersteller: MURATA
Category: Inductors
Description: Inductor: film; SMD; 01005; 33nH; 90mA; R: 6.5Ω; ±5%; LQP; 180mm
Inductance: 33nH
Resistance: 6.5Ω
Operating current: 90mA
Roll diameter max.: 180mm
Tolerance: ±5%
Case - inch: 01005
Resonant frequency: 1.8GHz
Mounting: SMD
Operating temperature: -55...125°C
Produktbewertung abgeben
Technische Details LQP02TN33NJ02L MURATA
Category: Inductors, Description: Inductor: film; SMD; 01005; 33nH; 90mA; R: 6.5Ω; ±5%; LQP; 180mm, Inductance: 33nH, Resistance: 6.5Ω, Operating current: 90mA, Roll diameter max.: 180mm, Tolerance: ±5%, Case - inch: 01005, Resonant frequency: 1.8GHz, Case - mm: 0402, Type of inductor: film, Manufacturer series: LQP, Mounting: SMD, Operating temperature: -55...125°C.