Produkte > MURATA > LQP02TQ11NH02L
LQP02TQ11NH02L
LQP02TQ11NH02L MURATA
Hersteller: MURATA
Category: Inductors
Description: Inductor: film; SMD; 01005; 11nH; 140mA; R: 1.9Ω; ±3%; LQP; 180mm
Manufacturer series: LQP
Mounting: SMD
Operating temperature: -55...125°C
Inductance: 11nH
Resistance: 1.9Ω
Operating current: 0.14A
Roll diameter max.: 180mm
Tolerance: ±3%
Case - inch: 01005
Resonant frequency: 3.5GHz
Produktbewertung abgeben
Technische Details LQP02TQ11NH02L MURATA
Category: Inductors, Description: Inductor: film; SMD; 01005; 11nH; 140mA; R: 1.9Ω; ±3%; LQP; 180mm, Manufacturer series: LQP, Mounting: SMD, Operating temperature: -55...125°C, Inductance: 11nH, Resistance: 1.9Ω, Operating current: 0.14A, Roll diameter max.: 180mm, Tolerance: ±3%, Case - inch: 01005, Resonant frequency: 3.5GHz, Case - mm: 0402, Type of inductor: film.