Produkte > MTA > MAXIVAL 30A AMFMA-30A
MAXIVAL 30A AMFMA-30A MTA
Hersteller: MTA
Предохранитель автомобильный 30A, 32V, 29мм, MAXI Група товару: Запобіжники електричні та аксесуари Од. вим: шт
Produktbewertung abgeben
Technische Details MAXIVAL 30A AMFMA-30A MTA