Produkte > MTA > MAXIVAL 50A AMFMA-50A
MAXIVAL 50A AMFMA-50A MTA
Hersteller: MTA
Предохранитель автомобильный 50A, 32V, 29мм, MAXI Група товару: Запобіжники електричні та аксесуари Од. вим: шт
Produktbewertung abgeben
Technische Details MAXIVAL 50A AMFMA-50A MTA