Produkte > MTA > MAXIVAL 80A AMFMA-80A
MAXIVAL 80A AMFMA-80A MTA
Hersteller: MTA
Предохранитель автомобильный 80A, 32V, 29мм, MAXI Група товару: Запобіжники електричні та аксесуари Од. вим: шт
Produktbewertung abgeben
Technische Details MAXIVAL 80A AMFMA-80A MTA