MG10P12P2
MG10P12P2 Yangjie Technology
Hersteller: Yangjie Technology
Description: Transistors - IGBTs - Modules P2
Packaging: Bulk
Package / Case: Module
Mounting Type: Chassis Mount
Input: Three Phase Bridge Rectifier
Configuration: Three Phase Inverter with Brake
Operating Temperature: -40°C ~ 150°C (TJ)
Vce(on) (Max) @ Vge, Ic: 2.25V @ 15V, 10A
NTC Thermistor: Yes
Part Status: Active
Current - Collector (Ic) (Max): 10 A
Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max): 1200 V
Power - Max: 105 W
Current - Collector Cutoff (Max): 1 mA
Input Capacitance (Cies) @ Vce: 1 nF @ 25 V
auf Bestellung 3600 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 36
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MG10P12P2 Yangjie Technology
Description: Transistors - IGBTs - Modules P2, Packaging: Bulk, Package / Case: Module, Mounting Type: Chassis Mount, Input: Three Phase Bridge Rectifier, Configuration: Three Phase Inverter with Brake, Operating Temperature: -40°C ~ 150°C (TJ), Vce(on) (Max) @ Vge, Ic: 2.25V @ 15V, 10A, NTC Thermistor: Yes, Part Status: Active, Current - Collector (Ic) (Max): 10 A, Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max): 1200 V, Power - Max: 105 W, Current - Collector Cutoff (Max): 1 mA, Input Capacitance (Cies) @ Vce: 1 nF @ 25 V.