Produkte > ELED > MGHV2002
MGHV2002
MGHV2002 ELED
MGHV-drawing.pdf
Hersteller: ELED
Category: Other Car Fuses
Description: Fuse: fuse; 200A; 70VDC; automotive; 68mm; M8 screw; 68x16x10.5mm
Mounting: M8 screw
Leads: solder lugs M8
Fuse size: 68mm
Dimensions: 68x16x10.5mm
Quantity in set/package: 5pcs.
Current rating: 200A
Rated voltage: 70V DC
Kind of fuse: automotive
Colour: blue
Type of fuse: fuse
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MGHV2002 ELED
Category: Other Car Fuses, Description: Fuse: fuse; 200A; 70VDC; automotive; 68mm; M8 screw; 68x16x10.5mm, Mounting: M8 screw, Leads: solder lugs M8, Fuse size: 68mm, Dimensions: 68x16x10.5mm, Quantity in set/package: 5pcs., Current rating: 200A, Rated voltage: 70V DC, Kind of fuse: automotive, Colour: blue, Type of fuse: fuse.