Produkte > IPIXEL LED > N008120BB1LZ (6000K)
N008120BB1LZ (6000K) IPIXEL LED
N008120BB1LZ (2).pdf
Hersteller: IPIXEL LED
Category: Light sources - LED ribbon
Description: NEON LED tape; white cold; Case (mm): 2835; LED/m: 120; 8mm; IP65
Type of optoelectronic module: NEON LED tape
LED colour: white cold
Case - mm: 2835
LED per meter amount: 120
Width: 8mm
IP rating: IP65
Operating voltage: 12V DC
Version: bendable
Colour temperature: 6000K
Luminosity: 480lm/m
Operating temperature: -25...60°C
Cutting length: 25mm
Case - inch: 1114
Wattage per meter: 10W/m
Thickness: 16mm
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details N008120BB1LZ (6000K) IPIXEL LED
Category: Light sources - LED ribbon, Description: NEON LED tape; white cold; Case (mm): 2835; LED/m: 120; 8mm; IP65, Type of optoelectronic module: NEON LED tape, LED colour: white cold, Case - mm: 2835, LED per meter amount: 120, Width: 8mm, IP rating: IP65, Operating voltage: 12V DC, Version: bendable, Colour temperature: 6000K, Luminosity: 480lm/m, Operating temperature: -25...60°C, Cutting length: 25mm, Case - inch: 1114, Wattage per meter: 10W/m, Thickness: 16mm.