Produkte > SCHMALZ > PFYN-10-SI-55-M5-IG
PFYN-10-SI-55-M5-IG
PFYN-10-SI-55-M5-IG SCHMALZ
SMZ.10.01.01.00098.PDF
Hersteller: SCHMALZ
Category: Vacuum Products
Description: Suction cup; 10mm; M5-IG; Shore hardness: 55; 0.07cm3; 4N; PFYN
Type of pneumatic accessories: suction cup
Size: 10mm
Mounting: M5-IG
Shore hardness: 55
Volume: 0.07cm3
Suction cup material: silicone Si
Suction force @-600mbar: 4N
Curve radius (min) (convex): 12.5mm
Manufacturer series: PFYN
Cable external diameter: 2mm
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PFYN-10-SI-55-M5-IG SCHMALZ
Category: Vacuum Products, Description: Suction cup; 10mm; M5-IG; Shore hardness: 55; 0.07cm3; 4N; PFYN, Type of pneumatic accessories: suction cup, Size: 10mm, Mounting: M5-IG, Shore hardness: 55, Volume: 0.07cm3, Suction cup material: silicone Si, Suction force @-600mbar: 4N, Curve radius (min) (convex): 12.5mm, Manufacturer series: PFYN, Cable external diameter: 2mm.