Produkte > POS > POS MDIN100W12
POS MDIN100W12
POS MDIN100W12
Hersteller: POS
Category: Din Rail Mounting Power Supplies
Description: Power supply: switching; for DIN rail; 100W; 12VDC; 180÷264VAC
Type of power supply: switching
Kind of power supply: for DIN rail
Output voltage: 12V DC
Supply voltage: 180...264V AC
Electrical connection: screw terminals
Mounting: for DIN rail mounting
Number of outputs: 1
Operating temperature: -20...50°C
Protection: anti-overload OLP; anti-overvoltage OVP; overheating OTP; short circuit protection SCP
Power: 0.1kW
Supply voltage frequency: 47...63Hz
auf Bestellung 17 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details POS MDIN100W12 POS
Category: Din Rail Mounting Power Supplies, Description: Power supply: switching; for DIN rail; 100W; 12VDC; 180÷264VAC, Type of power supply: switching, Kind of power supply: for DIN rail, Output voltage: 12V DC, Supply voltage: 180...264V AC, Electrical connection: screw terminals, Mounting: for DIN rail mounting, Number of outputs: 1, Operating temperature: -20...50°C, Protection: anti-overload OLP; anti-overvoltage OVP; overheating OTP; short circuit protection SCP, Power: 0.1kW, Supply voltage frequency: 47...63Hz.