Produkte > TELPOD > PR167-10K-A 10 кОм
PR167-10K-A 10 кОм TELPOD
Hersteller: TELPOD
shaft, single turn; 10k; 100mW; ±20%; 6mm; carbon Група товару: Резистори змінні та підлаштовні Од. вим: шт
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PR167-10K-A 10 кОм TELPOD