Produkte > TELPOD > PR185S56-10KA16P1 10 кОм
PR185S56-10KA16P1 10 кОм TELPOD
Hersteller: TELPOD
Потенциометр shaft; single turn; 10k?; 200mW; ±20%; on panel; 6mm Група товару: Резистори змінні та підлаштовні Од. вим: шт
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PR185S56-10KA16P1 10 кОм TELPOD