Produkte > PANJIT SEMICONDUCTOR > PZD22B17C-AU_R1_000A1
PZD22B17C-AU_R1_000A1 PanJit Semiconductor
PZD22B2V4C-AU_SER.pdf
Hersteller: PanJit Semiconductor
Category: SMD Zener diodes
Description: Diode: Zener; 200mW; 17V; SMD; reel,tape; SOT323
Kind of package: reel; tape
Zener voltage: 17V
Application: automotive industry
Power dissipation: 0.2W
Tolerance: ±5%
Produktbewertung abgeben
Technische Details PZD22B17C-AU_R1_000A1 PanJit Semiconductor
Category: SMD Zener diodes, Description: Diode: Zener; 200mW; 17V; SMD; reel,tape; SOT323, Type of diode: Zener, Semiconductor structure: common anode; double, Case: SOT323, Mounting: SMD, Kind of package: reel; tape, Zener voltage: 17V, Application: automotive industry, Power dissipation: 0.2W, Tolerance: ±5%.