Produkte > Passive Bauelemente > Automatische Schalter, ATS, UZO > Реле напряжения 60A (VPD1-60-60A — TOMZN)
Реле напряжения 60A (VPD1-60-60A — TOMZN)
Produktcode: 191352
zu Favoriten hinzufügen Lieblingsprodukt
Hersteller: TOMZN
Реле контролю змінної напруги 60A. Кількість полюсів: 2 (1P+N). Діапазон спрацьовування при зниженій напрузі не регульований: 170VAC. Діапазон спрацьовування при підвищеній напрузі не регульований: 270VAC. Час увімкнення після спрацьовування не регулюється: 60сек. Час спрацьовування <1сек. Світлодіоди відображають стан роботи. Монтаж на рейку DIN 35mm. Розміри: ширина 36mm, висота: 78mm.
Реле напруги, відсікач
60 A
auf Bestellung 1 St.:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
erwartet 10 St.:
10 St. - erwartet 25.06.2026
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Mit diesem Produkt kaufen
Флюс-гель AF-28 50мл
Produktcode: 130638
9 zu Favoriten hinzufügen Lieblingsprodukt
Lötgeräte, Lötmaterial > Lötflussmittel
Категорія: Флюс
Вага/Об’єм/К-сть: 50 ml
Пасте-гель
auf Bestellung 76 St.:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
Mechanic Lötpaste SMD/BGA Sn63/Pb37 XG-30 16g
7 zu Favoriten hinzufügen Lieblingsprodukt
description
Hersteller: Vorves Electronic Technology
Lötgeräte, Lötmaterial > Lote, Lötpasten
Kategorie: Паяльна паста
Beschreibung: Паяльна паста Sn63/Pb37, 25-45ºm
Gewicht: 16 g
Склад сплаву: Sn63/Pb37
Температура плавлення: 183°C
№ 6: Свинцевий
auf Bestellung 139 St.:
erwartet 100 St.:
100 St. - erwartet 20.08.2026
KBB40-2P2W
3 zu Favoriten hinzufügen Lieblingsprodukt
KBB40-2P2W.jpg
KBB40-2P2W
Hersteller: Global Tone
Passive Bauelemente > Schalter, Schubschalter, Kippschalter (alle außer Knopf/Tasten)
Gruppe: Перемикачі рушійні
Ausg. oder SMD : Клеми з отвором
Beschreibung: ON-ON, 6 контактів
2
0,5 A / 250 VAC
auf Bestellung 2 St.:
erwartet 2000 St.:
2000 St. - erwartet
KLS7-SS02-12F16-EG-4.0 (переключатель движковый)
10 zu Favoriten hinzufügen Lieblingsprodukt
kls7-ss02-12f16.pdf
Hersteller: KLS
Gruppe: Перемикачі рушійні
Ausg. oder SMD : THT
Abmessungen: 19,6x5,7x5 mm
Länge des Stabs: 4 mm
Beschreibung: ON-ON, 3 контакти, перемикач рушійний
0,5 A / 50 VDC
auf Bestellung 451 St.:
erwartet 2000 St.:
2000 St. - erwartet 15.08.2026
Einphasig-Brückengleichrichter Guerte QL5010S 50A 1000V
description QL5010Sspecification.pdf
Hersteller: Guerte
Dioden, Diodenbrücken, Zenerdioden > Diodenbrücken und Baugruppen
Gehäuse: 76*63*30mm
Urew: 1000V
I dir: 50A
Zus.Info: Einphasenbruecke
Монтаж: THT
Імпульсний струм, А: 450 A