Produkte > LEAGUER > RT11C472M1325 LEAGUER Electrolytic capacitor
RT11C472M1325 LEAGUER Electrolytic capacitor
KE4700_16_13x25t_LEAGUER_0001.pdf
Hersteller: LEAGUER
Код виробника: RT11C472M1325 RoHS 4700uF 16V 13x25mm, operating temp. -55C~+105C, load life min.2000h at 105°C temp,which is equiv.to 8000h at 85°C t=20%, p=5.0mm eqiv.LELON REA; SAMWHA SD; SAMYOUNG MHA; CAPXON GS, GR; JAMICON SK,TM; SAMXON GS Capacitors
Anzahl je Verpackung: 100 Stücke
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details RT11C472M1325 LEAGUER Electrolytic capacitor LEAGUER
Код виробника: RT11C472M1325 RoHS 4700uF 16V 13x25mm, operating temp. -55C~+105C, load life min.2000h at 105°C temp,which is equiv.to 8000h at 85°C t=20%, p=5.0mm eqiv.LELON REA; SAMWHA SD; SAMYOUNG MHA; CAPXON GS, GR; JAMICON SK,TM; SAMXON GS Capacitors, Anzahl je Verpackung: 100 Stücke.