Produkte > IPIXEL LED > S010060CC1LZ (COLD WHITE IP64)
S010060CC1LZ (COLD WHITE IP64)
S010060CC1LZ (COLD WHITE IP64) IPIXEL LED
S010060CC1LZ.pdf
Hersteller: IPIXEL LED
Category: Light sources - LED ribbon
Description: LED tape; white cold; Case (mm): 5050; LED/m: 60; 10mm; white PCB
IP rating: IP64
LEDs' features: in gel
Type of optoelectronic module: LED tape
LED colour: white cold
Operating temperature: -40...50°C
Width: 10mm
Cutting length: 100mm
Number of pins: 2
Operating voltage: 24V DC
Maximum power per meter: 14W/m
LED per meter amount: 60
Viewing angle: 120°
Luminosity: 1076lm/m
Colour temperature: 6000-6500K
Case - mm: 5050
Light source features: white PCB
Conform to the norm: UL
Mounting: SMD
auf Bestellung 79 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 11
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details S010060CC1LZ (COLD WHITE IP64) IPIXEL LED
Category: Light sources - LED ribbon, Description: LED tape; white cold; Case (mm): 5050; LED/m: 60; 10mm; white PCB, IP rating: IP64, LEDs' features: in gel, Type of optoelectronic module: LED tape, LED colour: white cold, Operating temperature: -40...50°C, Width: 10mm, Cutting length: 100mm, Number of pins: 2, Operating voltage: 24V DC, Maximum power per meter: 14W/m, LED per meter amount: 60, Viewing angle: 120°, Luminosity: 1076lm/m, Colour temperature: 6000-6500K, Case - mm: 5050, Light source features: white PCB, Conform to the norm: UL, Mounting: SMD.