Produkte > IPIXEL LED > S010120BC1LZ(T) (WARM WHITE IP20)
S010120BC1LZ(T) (WARM WHITE IP20) IPIXEL LED
S010120BC1LZ(T).pdf
Hersteller: IPIXEL LED
Category: Light sources - LED ribbon
Description: LED tape; white warm; Case (mm): 2835; LED/m: 120; 10mm; white PCB
Type of optoelectronic module: LED tape
LED colour: white warm
Case - mm: 2835
LED per meter amount: 120
Width: 10mm
Light source features: white PCB
IP rating: IP20
Viewing angle: 30°
Maximum power per meter: 12W/m
Operating voltage: 12V DC
Colour temperature: 3000K
Mounting: SMD
LEDs' features: without cover
Luminosity: 960lm/m
Number of pins: 2
Operating temperature: -25...60°C
Cutting length: 50mm
Case - inch: 1114
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details S010120BC1LZ(T) (WARM WHITE IP20) IPIXEL LED
Category: Light sources - LED ribbon, Description: LED tape; white warm; Case (mm): 2835; LED/m: 120; 10mm; white PCB, Type of optoelectronic module: LED tape, LED colour: white warm, Case - mm: 2835, LED per meter amount: 120, Width: 10mm, Light source features: white PCB, IP rating: IP20, Viewing angle: 30°, Maximum power per meter: 12W/m, Operating voltage: 12V DC, Colour temperature: 3000K, Mounting: SMD, LEDs' features: without cover, Luminosity: 960lm/m, Number of pins: 2, Operating temperature: -25...60°C, Cutting length: 50mm, Case - inch: 1114.