Produkte > SMC > SY9220-5YO-C10F-Q
SY9220-5YO-C10F-Q SMC
SY_EN.pdf
Hersteller: SMC
Category: Valve and Manifolds
Description: Electromagnetic valve; 1÷7bar; 5/2 bistable; aluminium; IP65
Type of pneumatic module: electromagnetic valve
Operating pressure: 1...7bar
Valve function: 5/2 bistable
Body material: aluminium
Seal material: HNBR caoutchouc
IP rating: IP65
Power consumption: 0.35W
Supply voltage: 24V DC
Cable external diameter: 10mm
Operating temperature: -10...50°C
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SY9220-5YO-C10F-Q SMC
Category: Valve and Manifolds, Description: Electromagnetic valve; 1÷7bar; 5/2 bistable; aluminium; IP65, Type of pneumatic module: electromagnetic valve, Operating pressure: 1...7bar, Valve function: 5/2 bistable, Body material: aluminium, Seal material: HNBR caoutchouc, IP rating: IP65, Power consumption: 0.35W, Supply voltage: 24V DC, Cable external diameter: 10mm, Operating temperature: -10...50°C.