Produkte > VISHAY SFERNICE > TS63Y103KR10 10 кОм
TS63Y103KR10 10 кОм Vishay Sfernice
Hersteller: Vishay Sfernice
Trimmer Resistors - SMD 10K OHM 6.35MM SEALD Група товару: Резистори змінні та підлаштовні Од. вим: шт
Produktbewertung abgeben
Technische Details TS63Y103KR10 10 кОм Vishay Sfernice