Produkte > VISHAY SFERNICE > TS63Y104KR10 100 кОм
TS63Y104KR10 100 кОм Vishay Sfernice
ts63.pdf
Hersteller: Vishay Sfernice
TRIMMER 100K OHM 0.25W SMD Група товару: Резистори змінні та підлаштовні Од. вим: шт
Produktbewertung abgeben
Technische Details TS63Y104KR10 100 кОм Vishay Sfernice