Produkte > VISHAY SFERNICE > TS63Y503KR10 50 кОм
TS63Y503KR10 50 кОм Vishay Sfernice
Hersteller: Vishay Sfernice
TRIMMER 50K OHM 0.25W SMD Група товару: Резистори змінні та підлаштовні Од. вим: шт
Produktbewertung abgeben
Technische Details TS63Y503KR10 50 кОм Vishay Sfernice